Minel Teledata Øst

avd. Lillehammer

Vi er en del av Minel konsernet med ca 400 ansatte.
Minel Teledata Øst Lillehammer består følgende ansatte: 

Trond Syversen

Daglig leder

Midlertidig kontakt-info:

Mats Tony Lileng

Tlf: 906 50 115
Epost: mats@teledataost.no

Mats Tony Lileng

Telekom og IT
Tlf:  906 50 115
Epost: 
mats@teledataost.no

Joakim Gjerdet

IT konsulent / tekniker
Mobil: 958 82 012
Epost:
joakim@teledataost.no

Gudbrand Sagsveen

IT konsulent / tekniker
Tlf: 905 62 555
Epost: 
gudbrand@teledataost.no

Vidar Hansen

Montør / tekniker
Mobil: 975 58 880
Epost: 
vidar@teledataost.no

Åge Nyheim

Montør / tekniker
Mobil: 959 02 788
Epost: 
aage@teledataost.no

Kjell Opsahl

Montør / tekniker
Mobil: 974 34 135
Epost: 
kjell@teledataost.no

Peter Heiberg

Montør / tekniker
Tlf: 978
Epost:  peter@teledataost.no

Kåre Larsen

Montør / tekniker
Tlf: 954 29 830
Epost: 
kaare@teledataost.no

Montana Delourme

Montør / tekniker
Tlf: 475 05 980
Epost:  montana@teledataost.no

Vegard

Montør / tekniker


Bjørg Aaen

Lønn og regnskap
Tlf: 612 26 702
Epost: bjoerg.aaen@minel.no

Anne Marie Bratthovde